Advert
Advert

Elazığspor kayyuma gidiyor

Spor Toto 1.Lig’de mücadele eden temsilcimiz Afjet Afyonspor’un 15 Aralık Cumartesi günü kendi sahasında ağırlayacağı Tetiş Yapı Elazğıspor, ligde olduğu gibi yönetimsel olarak ta sorun yaşıyor.

Elazığspor kayyuma gidiyor
Elazığspor kayyuma gidiyor Admin
Bu içerik 617 kez okundu.

Spor Toto 1. Lig kulüplerinden Elazığ spor'un olağan genel kurul toplantısında, yaşanan gerginlikler nedeniyle seçim yapılamadı. Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen kongre, 87 delegenin katılımıyla gerçekleştirildi. Mali bütçenin delegeler tarafından ibra edilmesinin ardından bazı isimler söz aldı. Genel Kurul Üyesi Osman Dilek, tek başkan adayı Necati Erdem’i Andreas Tatos konusunda eleştirince tartışma çıktı. Karşılıklı diyalogların ardından bu kez de Necati Erdem söz aldı. Osman Dilek’e cevap veren Erdem, adaylıktan vazgeçtiğini açıkladı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte salonu terk etti.

“YÖNETİM KURULU MAHKEMEYE BAŞVURMALI”

Toplantıda kulübün mali ve idari faaliyetleri ibra edilirken, seçim öncesi gerginlik yaşandı.Kulüp başkanlığı için tek aday olan Necati Erdem, konuşmalar esnasında meydana gelen tartışma sonrası, kendisini destekleyen delegelerle birlikte salonu terk etti. Erdem, adaylıktan çekildiğini duyurdu.Zaman zaman gerilimin arttığı genel kurulda, tartışmaların büyümemesi için emniyet güçleri müdahalede bulunmak zorunda kaldı.Necati Erdem'in başkanlık yarışından çekilmesinin ardından genel kurul divan başkanı Galip Belhan, başka adayın çıkmaması üzerine kongreyi sonlandırdı.Galip Belhan yaptığı açıklamada, "Aday olmadığı için eski yönetim görevi yürütmek zorunda. Yönetim kurulunun, belli bir süre içerisinde ilgili mahkemeye müracaat ederek, kayyum talebinde bulunması gerekiyor." şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit abisini anlattı
Şehit abisini anlattı
Eğitimden geçtiler
Eğitimden geçtiler