Advert
Advert

Validen ince ayar

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği’nce düzenlenen İkazcı Mehmet Şükrü Beyi anma programına katılan Vali Tutulmaz, “Belki bizim üniversite olarak, Kültür Müdürlüğü olarak ve Valilik olarak bizlerin bu tür etkinlikleri yaparak değerli hocalarımızı çağırmamız gerekirken sağ olsunlar onlar bu işi üstlenmişler” dedi

Validen ince ayar
Validen ince ayar Admin
Bu içerik 1127 kez okundu.

Milli Mücadele kahramanlarından Afyonkarahisar milletvekili olarak 1. Meclis’te bulunan hukukçu ve gazeteci İkazcı Mehmet Şükrü Bey’in (Koçoğlu) ölümünün 80. yılı nedeniyle düzenlenen Anma Programı katılan Vali Mustafa Tutulmaz üniversite ile kurum müdürlerine ince bir ayar verdi. Etkinliği düzenleyen Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği’ne teşekkür eden Vali Tutulmaz, bu tür etkinlikleri kendilerinin yapmasının gerekli olduğuna vurgu yaptı.

Bizim yapmamız gerekiyor

Vali Mustafa Tutulmaz, “Esas teşekkürü tabii ki derneğimiz hak ediyor. Bir yönüyle de burada belki bizim üniversite olarak, Kültür Müdürlüğü olarak ve Valilik olarak bizlerin bu tür etkinlikleri yaparak değerli hocalarımızı çağırmamız gerekirken sağ olsunlar onlar bu işi üstlenmişler. Kendilerine özellikle bu yüzden teşekkür ediyoruz. Ama tabi bir yönüyle de ilimizdeki sivil toplum kuruluşlarına da örnek olmaları dolayısıyla da güzel bir başlangıç olarak değerlendiriyorum” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler