Advert
Advert

MHP’nin tercihi mevcut Başkanlar

31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinde MHP’nin merkez belediye başkan adayı ile bazı ilçe ve belde başkan adayları belli. MHP Genel Merkezi tarafından yapılan açıklamada açıklanan ilçe ve beldelerde mevcut başkanlar yeniden aday gösterildi

 MHP’nin tercihi mevcut Başkanlar
 MHP’nin tercihi mevcut Başkanlar Admin
Bu içerik 705 kez okundu.

MHP Afyonkarahisar Merkez belediye Başkan adayı olarak geçtiğimiz dönemde aday gösterilen Fatih Çetinkaya’yı ikinci kez aday gösterirken, Çay, Kızılören ilçeleri ile Işıklar, Fethibey, Çıkrık, İhsaniye Kayıhan ve Çay Pazarağaç beldelerinde şu anda MHP’den Belediye Başkanı  olarak görev yapan başkanları yeniden aday gösterdi.

TAYTAK FAKTÖRÜ

MHP Afşonkarahisar  Milletvekili Mehmet Taytak’ın başkanlığında  il,ilçe ve belde teşkilatları ile ortak yürütülen çalışmalarda belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvuru yapan adaylar sıkı bir elemeden geçirildikten sonra Genel Merkez tarafından kamuoyuna açıklanıyor. Son olarak açıklanan isimlerin tümünün Mehmet Taytak’a yakınlığı ile bilinen isimler olduğu belirtilirken, bazılarının geçtiğimiz günlerde yerel basına katkılarından dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür ilanları vermişlerdi.

 

Afyonkarahisar Merkez   Fatih Çetinkaya

Afyonkarahisar Çay Hüseyin Çağrı

Afyonkarahisar Çay Pazarağaç  Adem Bulut

Afyonkarahisar İhsaniye Kayıhan Ömer Şahin

Afyonkarahisar Kızılören  Alİ Erol

Afyonkarahisar Merkez Çıkrık  Lokman Çetinaktı

Afyonkarahisar Merkez Fethibey  Mustafa Özdemir

Afyonkarahisar Merkez Işıklar  Erol Özağıl

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit abisini anlattı
Şehit abisini anlattı
Eğitimden geçtiler
Eğitimden geçtiler