Advert
Advert

Sandıklı’da bölgesel bilardo turnuvası düzenlendi

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde bir bilardo işletmesi tarafından bölgesel turnuva düzenlendi.

Sandıklı’da bölgesel bilardo turnuvası düzenlendi
Sandıklı’da bölgesel bilardo turnuvası düzenlendi Admin
Bu içerik 435 kez okundu.

Sandıklı ilçesi Çakır mahallesinde bulunan bir bilardo salonu tarafından düzenlenen turnuvaya Antalya, Isparta, Burdur, Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerinden toplam 32 sporcu katıldı.

DERECEYE GİREN İSİMLER

Sabah başlayan ve akşam 24’de sona eren turnuvada dereceye girenlere para ödülü verildi. Turnuvada 1. Isparta bölgesinden İbrahim Altuntaş, 2. Manisa bölgesinden Mustafa Yıldız, 3. Afyonkarahisar’dan Ahmet Özaydın ve 4. Isparta bölgesinden Süleyman Boz oldu.

“SENEYE TEKRAR YAPACAĞIZ”

Turnuvayı düzenleyen Ümit Okca, "Mekân bilardo olarak bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz turnuvayı tamamladık. Çevre illerden arkadaşlarımız sağ olsunlar bizleri kırmadılar turnuvaya katıldılar. Güzel çekişmeli maçlarımız oldu. Dereceye giren yarışmacılarımıza ödüllerini verdik. İnşallah seneye tekrardan yapacağız. Amacımız gençlerimize bilardoyu sevdirmek" dedi.

“GÜZEL BİR TURNUVA OLDU”

Yarışmanın birincisi İbrahim Altuntaşlar, "Isparta'da olduğum için yakın bölgedeki turnuvalara iştirak ediyorum. Bu sene de katıldık. Güzel turnuva idi. Emeği geçenlere teşekkürler" dedi. Turnuva ikincisi Mustafa Yıldız ise, "Akşama kadar yorulduk. Ama yorulduğumuza değdi" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz