Advert
Advert

Seçime damga vuracağız

MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Halil Kocaşaban, yaptığı basın açıklamasında 31 Mart’ta seçimlerden alınlarının hakkıyla ayrılacaklarını söyledi

Seçime damga vuracağız
Seçime damga vuracağız Admin
Bu içerik 962 kez okundu.

Son zamanlarda parti ve il yönetimi hakkında basında yer alan haberlere cevap veren MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Halil Kocaşaban, “MHP olarak siyasetin, makam ve mevki yarışı değil değer üretme sahası olması gerektiğini dile getirmiştik. Bizlerin makamdan evvel tercihi şahsiyet; şahsiyetçiliğimizin kaynağı Türklük ve İslamiyet’tir. İlkemiz hür ve şahsiyetli yaşamaktır. Ismarlama sorularla cümle içinden kelime almalarla, manşet atmakla çıkar elde edebileceğini düşünen buçukçu zihniyete sesleniyorum” dedi.

Çok yakında sahadayız

Yerel seçimlerde iddialı olduklarını dile getiren Kocaşaban, “Ucuz hesap peşinde koşanlara prim vermeyiz, istismardan çıkar elde etmeye çalışan Afyonkarahisardaki tarihi kazanımlarımızdan husumet türetmeye cüret edenler varsa Ülkücüyüm diyerek göğsünü gere gere 7 düvele meydan okuyacak olan bir MHP buradadır ve hazırdır. Çok yakında sahadayız ve Adaylarımızla seçime damga vuracağız. Afyonkarahisarımıza üç hilal Al Sancağımızı dikeceğiz ve Şehrül Emin’e Şehrimizin anahtarını teslim edeceğiz. Buna inancımız tamdır. Kamuoyuna saygı ile duyururuz”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz