Bakan’dan Kargın’a teşekkür

Emirdağ Belediyesi tarafından düzenlenen Gurbetçi Festivalinde Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, döviz kurundaki dalgalanma ve ABD'nin uyguladığı yaptırımlar nedeniyle ülkenin zor bir süreçten geçtiğini söyleyerek tüm maaşını devlete bıraktığını söylemişti. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Başkan Kargın’a teşekkür etti.

Bakan’dan Kargın’a teşekkür
Bakan’dan Kargın’a teşekkür Admin
Bu içerik 1205 kez okundu.

Gurbetçi Festivalinde bir konuşma yapan Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, "Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Bu duruma seyirci kalmamak adına gerek kurumsal gerekse kişisel olarak elimizi taşın altına koyuyoruz. Belediyemizin planladığı yatırımları kriz nedeniyle ertelemeyip daha da hızlandırıyoruz. Alacağım maaşların tamamını Hazine'ye devrederek bireysel olarak üzerime düşeni yapıyorum. Gurbetçi hemşehrilerimden bu süreçte dövizlerini bozdurmalarını, erteledikleri yatırımları öne çekerek daha da hızlandırmalarını istirham ediyorum. Bu sıkıntılı günleri el ele vererek aşacağımıza yürekten inanıyorum" demişti.

Daha çok çalışacağız

Başkan Kargın’a yaptığı bu açıklama sonrası Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak bir teşekkür mektubu gönderdi. 1 sayfadan oluşan mektupta özetle, “Ortaya koyduğunuz bu eşsiz fedakarlık bizlerin yükünü bir kat daha artırdı. Artık aziz milletimizin emaneti olan bu makamlarda çalışırken aklımızdan Uğur Serdar Kargın’ın fedekarlığı, samimiyeti, vatan ve millet sevgisi asla çıkmayacak. Yorulduğumuz anda sizleri düşünecek, silkinecek ve çok daha fazla çalışacağız. Allah’ın izniyle, bu aziz milletin desteği ile çocuklarımıza daha güçlü bir ülke bırakacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X

Notice: Undefined variable: time_q in /var/www/vhosts/afyonkarahisar.com.tr/httpdocs/theme/default/main.php on line 719
Üniformalı teröristler
Üniformalı teröristler
Akrones çalışanları eğlendi
Akrones çalışanları eğlendi