Hizmet için geliyoruz

Eski dünya ve olimpiyat şampiyonu güreşti Mahmut Demir İyi Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Dr. Mahmut Koçak’ı ziyaret etti.

Hizmet için geliyoruz
Hizmet için geliyoruz Admin
Bu içerik 1552 kez okundu.

Eski dünya ve olimpiyat şampiyonu Mahmut Demir, “Kendisine bu çıktığı kutlu yolda tebrik etmeye hayırlı olsun demeye geldik. Allah yolunu açık etsin. Tabi bizim inancımızda ‘Emaneti ehline tevdi ediniz’ diye hadisi şerif vardır. Tahmin ediyorum ki bu manada Dr. Koçak, bu işin ehli bir insandır. Ülkeye hizmet manasında Afyonkarahisarımıza faydalı olacağını inancımız tam. Onu yaradan Mevla bilir ama tam olgunluğunun ve tecrübesinin zirvesinde olduğu bir dönemde bu işi layıkıyla yapacağını düşünüyorum” dedi.

BİRLİKTE OLACAĞIZ

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak ise, “Biz Afyonkarahisar halkı olarak inşallah tarihten aldığımız bu birikimle geleceğe adımlarımızı dikkatli atarak ve bu millete yakışır bir biçimde sosyal belediyecilik ortaya koyarak sizleri mahcup etmeyeceğiz inşallah. Milletimizi mahcup etmeyeceğiz inşallah. Bizim tek davamız bu millete hizmet davası. Sizlerle tanıştığımız yıllarda 30 yıllık, bu millete hizmet birikimimizle geliyoruz.  Belediye başkanı olduktan sonra daha özellikle sizinle birlikte çok büyük projelere imza atmak isteriz” dedi

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon