Dinar’da okullar arası müsabakalar başladı

Dinar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından okullar arası spor müsabakaları büyük bir heyecan içerisinde başladı.

Dinar’da okullar arası müsabakalar başladı
Dinar’da okullar arası müsabakalar başladı Admin
Bu içerik 676 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2018–2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Spor Müsabakaları Yarışma Talimatı gereğince Dinar’da Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Dinar, Başmakçı, Dazkırı ve Evciler ilçelerinin okul takımlarının katılımları gerçekleşecek.

“SALONLARIMIZ DOLSUN”

Dinar Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Doğan Çakır yaptığı açıklamada, “Genç Erkekler Futbol ve Genç Kızlar Voleybol Maçları ile başlanmıştır. Müsabakalar oldukça çekişmeli, iddialı ve heyecanlı geçmektedir. Çok sayıda seyirci okul takımlarını desteklemek amacıyla stadyumu ve spor salonunu doldurmaktadır” dedi.

“TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR”

Açıklamalarına devam eden çakır, “Genç Erkekler Futbol ve Genç Kızlar Voleybol Maçlarından sonra, Yıldız Erkekler Futbol ve Futsal, Yıldız Kızlar Voleybol ve Futsal, Küçük Erkekler Futbol ve  Futsal, Küçük Kızlar Voleybol ve Futsal maçları ile karşılaşmalar devam edecektir. İlçemizde yapılan Grup Maçları sonucunda grup lideri olan takım Afyonkarahisar’da yapılacak olan final grubu maçlarına katılmaya hak kazanacaktır. Spor faaliyetlerine katılan tüm takımların sporcularını, hocalarını ve okul idarecilerini tebrik ediyoruz ve final grubu maçlarında başarılar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıralamalar belli oldu
Sıralamalar belli oldu
Tanker devrildi 1 yaralı
Tanker devrildi 1 yaralı