Advert

Şuhut turizm merkezi olacak

Afyonkarahisar Şuhut İlçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt'un girişimleri, Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun destekleriyle Şuhut ilçesine bağlı Kumalar dağında bulunan Klimatan Zirvesi ve çevresi için düşünülen kayak merkezi projesinde çalışmalar devam ediyor.

Şuhut turizm merkezi olacak
Şuhut turizm merkezi olacak Admin
Bu içerik 700 kez okundu.

Kanada'dan gelen heyet Başkan Bozkurt'u makamında ziyaret ettikten sonra Başören köyüne bağlı Klimatan Zirvesi ve çevresi için düşünülen proje ile ilgili araştırma yaptı. Başkan Bozkurt, konuyla ilgili açıklamalarında, "Klimatan Kış Turizm Merkezi için Kanada menşeili bir firma tarafından sunum gerçekleştirildi. Çalışma ve proje ile alakalı bilgilendirme toplantımızı gerçekleştirdik" dedi.

Konunun takipçisiyim

Şuhut ilçesine böyle bir projenin kazandırılması için konunun takipçisi olacaklarını kaydeden başkan Bozkurt, 1 yılı aşkın süredir projenin alt yapı ve diğer plan proje çalışmalarının sürdüğünü kaydetti. Projenin hayata geçirilmesi durumunda Şuhut ilçesinin kış turizminin merkezi olacağına değinen başkan Bozkurt, "Böyle bir projenin ilçemize kazandırılması için imkanlar ölçüsünde ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz"dedi.

Şuhut belediyesi turizm afyon haberler haberler afyonkarahisar Recep Bozkurt
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon