Özdilek Öğretmenleri unutmadı

Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar’da görev yapan öğretmenleri ağırladı. Özdilek AVM’nin davetine İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, il müdür yardımcıları ve şube müdürleri de katıldı.

Özdilek Öğretmenleri unutmadı
Özdilek Öğretmenleri unutmadı Admin
Bu içerik 1116 kez okundu.

24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ı makamında ziyaret eden Özdilek Afyonkarahisar AVM İşletme Müdürü Nihat Günsel, İl Müdürü Yalçın’ın nezdinde Afyonkarahisar’da görev yapan öğretmenleri Özdilek AVM’ye davet etti. Özel günleri organizasyonsuz geçirmeyen Özdilek Afyonkarahisar AVM, kutsal bir görev icra eden öğretmenleri, Safahat Lokantası’nda ağırladı. Bir birey yetiştirmenin sorumluluğunu alarak toplumsal açıdan çok önemli bir görevi yürüten öğretmenler, Özdilek Afyonkarahisar AVM’de öğle yemeğinde bir araya geldi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, il milli eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin de katıldığı organizasyonda öğretmenlere çeşitli hediyeler takdim edildi.

Her zaman yanınızdayız

Organizasyona katılan öğretmenler, her yıl olduğu gibi bu yıl da Öğretmenler Günü’ne özel etkinlik düzenleyen Özdilek Afyonkarahisar AVM’ye teşekkür etti. İşletme Müdürü Nihat Günsel; “Toplumun ve geleceğimizin şekillenmesinde büyük payı olan öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyor, hayatın her anında Özdilek Ailesi olarak eğitimin ve eğitimcinin yanında olduğumuzu hatırlatıyoruz. Davetimize katılan öğretmenlerimize teşekkür ediyor, onların nezdinde tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyoruz.” dedi. Gamze Koçak

 

haberler afyon haberler 24 kasım öğretmenler günü özdilek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon