Sandıklı, lideri sabırsızlıkla bekliyor

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL)’daki temsilcimiz Sandıklıspor’da, lider Kırıkkale Büyük Anadolu Spor hazırlıkları hızla sürüyor. Sandıklıspor’un golcüleri de Kırıkalespor maçına hazır olduklarını belirttiler.

Sandıklı, lideri sabırsızlıkla bekliyor
Sandıklı, lideri sabırsızlıkla bekliyor Admin
Bu içerik 777 kez okundu.

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) takımlarından Sandıklıspor'un, bu pazar sahasında, ligde lider olan Kırıkkale Büyük Anadolu Spor’u ağırlayacağı maçın hazırlıkları tüm hızı ile devam ediyor.

GOLCÜLERDEN TARAFTARDA DAVET

Kendi tesislerinde hazırlıklarını sürüden Sandıklıspor’da cezalı ve sakat oyuncu bulunmadığuı bildirildi. Geçen hafta deplasmanda Anadolu Üniversitesi’ni 2-1 yenen Sandıklıspor, ligde 12 puan ile 5’inci sırada yer alıyor. Hazırlıklar devam ederken Sandıklıspor golcüleri Ömer Keskin, Royel Majofov, Burak Gökbel ve Tuğay Tiriyaki hafta sonu lideri beklediklerini, centilmenlik içerisinde bir maç gerçekleşeceğini zevkli ve gollü bir maç olacağını beklediklerini dile getirerek tüm sporseverleri maça davet etti.

“BU İŞTE VARIZ DEMEK İSTİYORUZ”

Sandıklıspor Teknik Direktörü Nihat Baran ise, “Kırıkkalespor ligin en önemli şampiyon adaylarından biri. Benim de aynı zamanda memleketim. Gurur duyduğum bir şehir. Ama profesyoneliz. Sandıklıspor’un başarısı için elimizden geleni fazlası ile göstereceğiz. Kırıkkalespor’de diğer rakipler gibi bizim için çok fazla özelliği olmayan bir takım. Tabii ki önemli bir takım ama lider olduğu için, Kırıkalespor olduğu için özel ayrıca bir hazırlanmamız yok. Her takımı yenmek için sahaya çıkıyoruz. Kırıkkalespor’uda yenmek için elimizden geleni yapacağız. Muhtemelen de kazanırız diye düşünüyorum. Çocuklarda çok iyi çalışıyor. Çok da istekliler. Havamız da yerinde. Fizik olarak iyi duruma geldik. Maç eksiğimizi kapattık. Yavaş yavaş takım olmaya başladık. Kırıkkalespor lider olması nedeni ile bu maç önem arz ediyor. Aramızda ki puan yedi. Bu maçı kazanıp aramızda ki farkı 4’e düşürüp bizde bu işte varız demek istiyoruz. İnşallah Pazar günü dostluk çerçevesinde bir maç olur. Kazanan da biz oluruz.” dedi

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Kırıkkale Büyük Anadolu Spor Sandıklıspor afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıralamalar belli oldu
Sıralamalar belli oldu
Tanker devrildi 1 yaralı
Tanker devrildi 1 yaralı