Advert
Advert

Çakır Gazlıgöl’e talip

Gazlıgöl Beldesinin tanınmış ve başarılı işadamı Çakır Termal Tesislerinin sahibi Mustafa Çakır, Gazlıgöl Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığı müracaatını yaptı.

Çakır Gazlıgöl’e talip
Çakır Gazlıgöl’e talip Admin
Bu içerik 1336 kez okundu.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Gazlıgöl Belediye Başkanı adaylıyı için AK Parti İhsaniye Teşkilatına aday adaylığı başvurusu yapan Mustafa Çakır, “Hizmet yarışışında bende varım” dedi. AK Parti İhsaniye ilçe Başkanı Halim Sağ’a aday adaylığı başvuru formunu teslim eden iş adamı Çakır: “Ülkemizin lideri Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın bir neferi olmak için, Gazlıgöl Beldesinin hak ettiği değeri görebilmesi için göreve talip olduk. Ben Gazlıgöl beldesinde doğdum büyümdüm memleketime karşı hizmet borcumuzu ödemek için, aday adayı oldum. Büyüklerimiz bizi göreve layık gördükleri takdirde projelerimizle Gazlıgöl’ü ihya edecek çalışmalara imza atacağız" dedi.

Görevden kaçamazdık

Belediye Başkanlığı adaylığının hiç aklından geçmediğini sözlerine ekleyen Çakır; “Belde halkımız bizi o makamda görmek istedi. Yoğun talepler doğrultunda görevden kaçamazdık. Beldemize hizmet için bizde adaylık başvurusu yaptık” dedi.  Çakır sözlerini şöyle tamamladı; “Önümüzdeki günlerde Gazlıgöl’ün çehresini değiştirerek farklı projelerimizi kamuoyuyla paylaşıp, neler yapacağımızı bir bir açıklayacağız” dedi.

 

gazlıgöl mustafa çakır çakır termal afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler