Advert
Advert

ASANSÖRLER ALLAH’A EMANET

Afyonkarahisar İl merkezinde bulunan iş merkezlerindeki bazı asansörlerin iyi hizmet vermediği ortaya çıktı. Asansörlerde mahsur kalan vatandaşlar, “Denetim yetkisi olanların ihmalleri yüzünden can kayıpları olursa vebal ve suçlu kim olacak?” sorusunu yönelttiler

ASANSÖRLER ALLAH’A EMANET
ASANSÖRLER ALLAH’A EMANET Admin
Bu içerik 1066 kez okundu.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca hazırlanan ve Resmi Gazete'de yayımlanan yönetmelik uyarınca belediyelerin sorumluluğunda denetime tabi tutulan aralarında okul, kamu kurum ve kuruluşlarının da yer aldığı binalardaki asansörlerin yarıdan fazlasının arızalı olduğu ortaya çıktı.

ODAK DENETLEDİ

Şehir merkezinde bulunan iş merkezlerindeki asansörleri  ODAK HABER MERKEZİ  elamanları denetledi. Muhabirimiz bindiği asansörde mahsur kalırken, asansörün bulunduğu iş merkezinde kalmakta olan işyeri sahipleri de asansörün sık sık arızalanmasından şikayetçi oldular. İlimizdeki asansörlerin önce Allah’a, sonrada insanlara emanet olduğunu söylediler.

ODAK Muhabirinin bindiği asansörün üzerinde kırmızı renkli etiketin yapışık olduğu görüldü. Kırmızı renkli etiket can ve mal güvenliği açısından yüksek risk taşıyan asansörlere takılıyor.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler