Advert
Advert

Eskişehirspor’dan yeni kampanya

Mali anlamda zor günler geçiren ve Spor Toto 1. Lig'de kümede kalma yarışında yer alan Eskişehirspor'da çözüm arayışları sürüyor. "ESES yaz 1919'a gönder Eskişehirspor'a sahip çık" sloganıyla başlatılan kampanyada taraftarlar SMS ile kulübe destek olabilecekler.

Eskişehirspor’dan yeni kampanya
Eskişehirspor’dan yeni kampanya Admin
Bu içerik 485 kez okundu.

Eskişehirspor İcra Kurulu Başkanı ve Sosyal İşlerden Sorumlu Asbaşkan Harun Adıgüzel'in Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Teknik Asbaşkan Yardımcısı Kaan Ay, Teknik Direktör Fuat Çapa, ETB Başkanı Murat Diri ile ETB yönetim kurulu üyeleri Mehmet Şimşek, Erkan Koca, Şehri-Sevda grubu üyeleri hazır bulundu. Burada açıklamalarda bulunan Harun Adıgüzel takımlarının son iki karşılaşmada aldığı başarılı sonuçlar ile yüzleri güldürdüğünü ifade ederek konuşmasına başladı.

ALT YAPI MASRAFLARI ÜNİVERSİTEYE AİT

Tesislerin yanında bulunan otopark gelirleri ile kulübün genel giderlerinin bir kısmının karşılandığını belirten Adıgüzel, başlatılan kampanya ile personelin maaş alacaklarının bir kısmını ödediklerini belirtti. Son oynanan Osmanlıspor maçı öncesi taraftarın verdiği bağışlar ile İstanbulspor maçının primlerini futbolculara dağıttıklarını, Cuma günü de Osmanlıspor maçı primlerini dağıtacaklarını ifade eden Adıgüzel, iki önemli projeye imza attıklarını kaydetti. Altyapı takımlarının deplasman masrafları için Anadolu Üniversitesi ile protokol imzaladıklarını bundan sonra altyapı masraflarını Anadolu Üniversitesi'nin karşılayacağını aktaran Harun Adıgüzel, KetchupLoyaltySport ile 7979 ESES yaz kampanyasını başlattıklarını ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz