Advert
Advert

Kula’yı zor günler bekliyor

Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi'nde mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor, 4. hafta maçında kendi evinde konuk ettiği İkbal Afyon BelediyeYüntaş takımına 0-3 mağlup olmuştu.

Kula’yı zor günler bekliyor
Kula’yı zor günler bekliyor Admin
Bu içerik 602 kez okundu.

Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi’nde mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor, 4. hafta maçında kendi evinde konuk ettiği İkbal Afyon Belediye Yüntaş takımına 0-3’lük skor ile sahadan yenik ayrılmıştı.

LİGDEKİ DÖRDÜNCÜ MAĞLUBİYETLERİ

Efeler Ligi’nde mücadele Eden Jeopark Kula Belediyespor, 4. hafta müsabakaları kapsamında kendi evinde konuk ettiği İkbal Afyon Belediye Yüntaş takımına karşı 30 mağlup oldu. Kula Kapalı Spor Salonunda oynanan mücadelenin setleri 18-25, 19-25 ve 25-27'lik skorla sonuçlandı. Bu yenilgi ile Jeopark Kula Belediyespor, ligdeki 4’üncü mağlubiyetini almış oldu.

EKONOMİK SIKINTILAR BAŞ GÖSTERDİ

büyük umutlarla Polonyalı antrenörMariuszSordy’i takımın başına getiren 4 yabancı transferi yapan Manisa ekibi yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle dağılma noktasına geldi. Sordy’i ve yabancı oyuncular Maksim Buculjevic, ZigaStern, Vladimir Jekic ve Pablo Bengolea takımla yollarını ayırdı.

YERLİ OYUNCULARDAN DA GİDECEKLER VAR

Yerli oyunculardan da ayrılmak isteyenler önümüzdeki günlerde Manisa’ya veda edecek. Jeopark Kula’da kimlerin yola devam edeceği takımın nasıl bir yol izleyeceği önümüzdeki günlerde netleşecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler