Advert
Advert

İYİ Parti’de değişim

İYİ Parti Dinar İlçe Başkanlığına atanan Raif Öztük, Dinar Belediye binasında düzenlenen devir teslim töreni ile görevi İbrahim Acar’dan devraldı.

İYİ Parti’de değişim
İYİ Parti’de değişim Admin
Bu içerik 1145 kez okundu.

İYİ Parti Dinar İlçe teşkilatında devir teslim töreni gerçekleşti. Dinar Belediyesinde düzenlenen devir teslim törenine İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya, Belediye Başkanı Saffet Acar ve partililer katıldı. Devir teslim törenine İYİ Partililer yoğun ilgi gösterdi. Törende konuşan İyi Parti İlçe Başkanı Raif Öztürk, “Genel merkezde alınan karara göre Dinar ilçe başkanlığına ben getirildim. Atamamız yapıldı. Bugün burada devir teslim töreni yapıyoruz. Bundan sonra hep bir araya geleceğiz. İyi Parti Dinar ilçe başkanı İbrahim Acar liderliğinde bugüne kadar çalışan iyi partili üyelerimize ve tüm ilçe yönetim kurulu üyelerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu devir teslim töreni değil  bayrak teslimi gibi düşünüp, algılayıp bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde bir aile olarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Beni yalnız bırakmadınız

Törende bir konuşmada İyi Partili Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar yaptı. Acar, “Ben yıllardır birlik beraberlik içerisinde çalıştığım tüm zorlukları beraber göğüslediğimiz siyaset meydanında beni yalnız bırakmayan her daim yanımızda olan İbrahim Acar’a çok teşekkür ederim. Yeni ataması olan emekli öğretmenimiz aynı zamanda Türk Ocakları Başkanı Raif Öztürk hocama yeni görevinde başarılar dilerim” dedi. Tören toplu fotoğraf çekimleri ile son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaşın yanında olacağım
Vatandaşın yanında olacağım
Sağlıklı yaşam için yürüdüler
Sağlıklı yaşam için yürüdüler