Hizmetlerimiz ortada

Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 85. İl Danışma Meclisi Toplantısı geniş bir katılımla gerçekleşti

Hizmetlerimiz ortada
Hizmetlerimiz ortada Admin
Bu içerik 594 kez okundu.

İl Danışma Meclisi Toplantısına AK Parti Milletvekillerinden Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Büllent Eser ile partililer katıldı. Danışma Meclisi’nde konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “AK Parti’nin Türkiye’ye ve ilimize kazandırdığı hizmetler ortadadır. Ancak daha önemlisi de Partimiz, 2023 hedefleriyle birlikte çok daha büyük seçim başarılarına odaklanmış bir partidir. Meclis’te güçlü olmamız gerektiği gibi yerel seçimlerde de güçlü olmak durumundayız. AK Parti Türkiye’yi 16 yıldır kesintisiz reformlarla yönetiyor. Yerelde de devrim niteliğinde hizmetlerimiz devam etmektedir”

İşimizi doğru yapıyoruz

“Anadolu halkı görmediği yatırımları görüyor” diyen Sezen, “AK Parti hükümetleri yani 2002 öncesine nazaran kesintisiz ve istikrarlı bir şekilde hizmetleri alıyor. Halkımız elbette bunları fazlasıyla hak ediyor. Halkımızın hizmet kalitesini yükseltmek, daha iyi seviyelere çıkarmak ve bunları istikrarlı bir şekilde devam ettirmek zorundayız. AK Parti milletiyle birlikte yola çıktı, bugüne kadar karşılaştığı tüm engelleri milletiyle beraber aştı. Bugün de yarın da her ne yapacaksak milletle birlikte yapacağız. Biz AK Parti'nin kaderiyle ülkemizin kaderini aynı görüyoruz. Bu ülke varsa, ayaktaysa, güçlüyse, hedeflerine doğru ilerliyorsa AK Parti işini doğru yapıyor demektir” dedi. Daha sonra partililer birer konuşma gerçekleştirdi.

 

adalet ve kalkınma partisi Ali Özkaya afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon