Bir ömür boyu mutluluklar

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mehmet Demir ömrünün en mutlu günlerinden birini yaşadı.

Bir ömür boyu mutluluklar
Bir ömür boyu mutluluklar Admin
Bu içerik 2911 kez okundu.

Mehmet Demir’in büyük kızı Ceyda ve damadı Osman Canseven’in mutluluğa ilk adımlarını attıkları nikah merasimi, Afyonkarahisar’ın seçkin otellerinden birinde gerçekleştirildi. Gelin ve damadın nikahı, Taşoluk Belediye Başkanı Murat Öner tarafından kıyılırken, nikah şahitlikleri, Cansuyu Derneği Genel Başkanı ve 20. Dönem Isparta Milletvekili Mustafa Köylü, Cansuyu Genel Başkan Yardımcısı ve 20. Dönem Amasya Milletvekili Cemalettin Lafçı, 20. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Osman Hazer, 22. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili ve aynı zamanda Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olan Dr. Mahmut Koçak tarafından yapıldı.

Dualar edildi

Gelin ve damadın nikah salonuna girişi sonrası, ilk olarak, düğün merasimine iştirak edemeyen davetlilerin sosyal medya üzerinden göndermiş oldukları görüntülü ve yazılı tebrik mesajlarının sunumu yapıldı. Afyonkarahisar merkez Devrane Camii İmam Hatibi Ali Türkaslan’ın okumuş olduğu Kur-an’ı Kerim tilaveti ile düğün merasimi başladı. Akabinde Antalya Serik Müftüsü İbrahim Keser’in  “İslamda evliliğin mana ve önemi” konulu konuşması sonrası yaptığı dualar ile düğün merasimi canlılık kazandı. Törene Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’da katılarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

 

Afyonkarahisar Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği nikah merasimi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarmadan kaçamadı
Jandarmadan kaçamadı
Vatandaş bilgilendirilmeli
Vatandaş bilgilendirilmeli