Advert
Advert

Örnek okuldan örnek toplantı

Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu Okul-Aile Birliği yıllık olağan genel kurulu toplantısı velilerin yoğun katılımı Afyonkarahisar Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Örnek okuldan örnek toplantı
Örnek okuldan örnek toplantı Admin
Bu içerik 1465 kez okundu.

İlimizin en önemli okulları arasında yer alan Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu Okul-Aile Birliği yıllık olağan genel kurulu toplantısı geniş katılımla yapıldı. Toplantıda velilere hitaben bir konuşma yapan Okul Müdürü Abdullah Demir; “Çocuklarımızın yetişmesinde öğretmenlerin olduğu kadar sizlerin de emeği vardır. Hiçbir zaman unutmayalım ki, iyi bir toplumun temeli ailede atılır. Öğrenci-öğretmen-okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim öğrencilerinizin başarılarını arttıracaktır. Okul sadece öğrencilerin değil, anne ve babaların da ikinci evi olmalıdır. Eğitim öğretimin üçayağından birinin sizler olduğunuzu unutmayınız. Çocuklarımızı sadece maddi yönden değil, manevi yönden destekleyerek her zaman onların yanında olduğumuzu hissettirmeliyiz” dedi.

Okulu yalnız bırakmayalım

Okul Müdürü Abdullah Demir konuşmasının sonunda sahneye Okul-Aile Birliği Başkanı İhsan Şengül ve Yönetim kurulunu davet ederek yaptığı faydalı çalışmalar nedeniyle teşekkür plaketi sundu. Toplantıda teşekkür konuşması yapan İhsan Şengül; “ Böyle bir kurumda çocuğunu okutmanın mutluluğunu yaşıyorum. Okullar bizlerin desteği ile daha iyi yerlere gelecektir. Lütfen desteklerimizle her zaman okul yönetimi ve Okul aile Birliği’nin yanında olalım” dedi. Toplantı velilerin öğretmenlerle görüşmelerin ardından son buldu

Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu Afyonkarahisar Öğretmenevi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz