Advert
Advert

Ataya saygımızı sunduk

Bu yıl 95. yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyetin ilanı dolayısıyla Kocatepe Parkındaki Atatürk Anıtı'na çelenk sunma töreni düzenlendi.

Ataya saygımızı sunduk
Ataya saygımızı sunduk Admin
Bu içerik 852 kez okundu.

Çelenk sunma törenine Vali Mustafa Tutulmaz'ın yanı sıra Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Askeri Erkan, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, şehit yakınları ve gaziler, öğretmenler ve öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.

 Çelenk sundular

Vali Mustafa Tutulmaz, tören öncesi törene katılan kurum ve kuruluş temsilcileri ile öğrencilere hoş geldiniz diyerek, onları selamladı. Daha sonra Valilik çelengini Atatürk Anıtına sunan Vali Mustafa Tutulmaz’ın ardından Garnizon Komutanlığı çelengi Tuğg. Özdemir Şan ve Belediye Başkanlığı çelengi Burhanettin Çoban tarafından sunuldu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlenen çelenk sunma töreni Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ahirete intikal eden şehitlerimiz ve gazilerimizin anısına durulan bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde okunan İstiklal Marşımız ile son buldu. Rabia Güzbey

29 Cumhuriyet Bayramı Vali Mustafa Tutulmaz Tuğg. Özdemir Şan Burhanettin Çoban
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ev ziyaretleri sürüyor
Ev ziyaretleri sürüyor
Ambulans kaza yaptı
Ambulans kaza yaptı