Advert
Advert

Güvenli ürünü anlattılar

Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğrencilerine Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü görevlileri tarafından Ürün Güvenliği bilgilendirmesi yapıldı.

Güvenli ürünü anlattılar
Güvenli ürünü anlattılar Admin
Bu içerik 1167 kez okundu.

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü personeli, 22-26 Ekim tarihleri arasında kutlanan Ürün Güvenliği Haftası dolayısıyla Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğrencilerine bilgilendirme yaptı.  Okul toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirmede Şube müdürü Abdurrahman Topatan, mühendisler Banu Irmak Gülay Kayıkçı, öğrencilere kullandıkları ürünlerin güvenliği ile ilgili olarak nasıl takip edebilecekleri, işaret ve etiketlerin neler olduğu ve eğer güvenli olmayan ürün kullanılırsa, hem insan sağlığı, hem de ekonomik bakımdan neleri kaybedebileceklerini anlattı.

Teşekkür ettiler

Şube Müdürü Topatan, yurt çapında düzenlenen etkinliklerle icra edilecek olan Ürün Güvenliği Haftası’nın bu yıl altıncısı gerçekleştirileceğini ve etkinlikler kapsamında okullarda “Ürün Güvenliği” konulu bir dizi konferans verdiklerini aktardı. Özellikle Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren sanayi işletmelerinin ve meslek liselerini ziyaret edildiğini ifade eden Topatan, güvenli ürün kullanmanın avantajlarını çocuklara anlattıklarını söyledi. Afyon OSB RahmiyeSare Palalı Teknik Kolejin Müdürü İbrahim Çakal, ziyaret vesilesiyle Afyonkarahisar Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü görevlilerine teşekkür ederek çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi. Ahmet Sarlık

Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler