Advert
Advert

ATSO burs başvuru sonuçları açıklandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Burs Yönergesi kapsamında yapılan noter çekilişi ile 19 asil 16 yedek üniversite öğrencisi belirlendi.

ATSO burs başvuru sonuçları açıklandı
ATSO burs başvuru sonuçları açıklandı Admin
Bu içerik 1349 kez okundu.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Burs almaya hak kazanan asil öğrencilerin; 03.11.2018 tarihinde mesai bitimine kadar evraklarla beraber Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasına gelmeleri gerekmektedir. Son evrak teslim tarihinden sonra getirenlerin evraklar kabul edilmeyecektir. Evraklarını getirmeyenlerin yerine yedek listedeki öğrencilere bilgilendirme yapılacaktır” denildi.

İstenen evraklar şu şekilde

Öte yandan listede ismi bulunan ve burs almaya hak kazanan üniversite öğrencileri 2 Adet fotoğraf, sabıka kaydı, yeni tarihli öğrenci belgesi (Asıl), İkametgâhı gösteren nüfus kayıt örneği, gelir durumunu gösterir belge (Aile Bireylerine Ait Gelir Durumu), Ziraat Bank - Vakıf Bank - İş Bankası - Bankalarından herhangi birinden alınacak banka hesap numarası, Burs sözleşmesi ve taahhütnamesi (Web Sitesinden Alınabilir) Nüfus Cüzdan Fotokopisi ile Ticaret ve Sanayi Odasında işlemlerini yaptıracaklar.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Burs Yönergesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz