Kros heyecanı sona erdi

Okul Sporları Kros yarışmaları Kocatepe Spor Kompleksinde bulunan Motokross pistinin çevresinde yapıldı. Soğuk bir havada zorlu ve çekişmeli geçen yarışlar sonunda kazanan takımlar ile ferdi sporcular belirlendi.

Kros heyecanı sona erdi
Kros heyecanı sona erdi Admin
Bu içerik 1600 kez okundu.

2019-2020 sezonu Okul Sporları faaliyet programında yer alan Yıldızlar ve Gençler Kros İl birinciliği müsabakaları tamamlandı. Kros il birinciliği müsabakalarına Genç Kız A, Genç Erkek A, Genç Kız B, Genç Erkek B, Yıldız Kız ve Yıldız Erkek kategorilerinden 100’ü aşkın sporcu katıldı. Genç A Erkek ve Kız kategorilerinde hem takım hem ferdi kategoride, Genç B Erkek ve Kız kategorilerinde ferdi ile Yıldız Erkek ve Kızlarda hem takım hem de ferdi kategoride müsabakalar yapıldı.

GÖMÜ ORTAOKULU BİRİNCİ OLDU

Müsabakalar sonucunda Genç A Erkekler ve Genç A Kızlarda Afyonkarahisar Spor Lisesi  takımı, Yıldız kızlarda Emirdağ Gömü Ortaokulu takımı ve Yıldız Erkeklerde Çıkrık Öğretmen Hamza Kesman Ortaokulu takımı birinci oldu. Yapılan kros müsabakalarında ferdi olarak Osman Keser (Genç A Erkek), Muhterem Demirbaş (Genç B Erkek), Gülsüm Yıldızhan (Genç A Kız), Pınar Karakoç (Genç B Kız), Ayşe Nida Aday (Yıldız Kız) ve Hidayet Kandemir (Yıldız Erkek) birinci oldu.Dereceye giren sporculara düzenlenen törenle kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Feyzullah Dereci ile Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın tarafından takdim edildi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnanç gençlerle buluştu
İnanç gençlerle buluştu
Suyu koruyacaklar
Suyu koruyacaklar