Hapis yatmaya razıyım

Afyonkarahisar Belediyesi eski Meclis Üyesi İbrahim Karataş’tan itiraf

Hapis yatmaya razıyım
Hapis yatmaya razıyım Admin
Bu içerik 1301 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulunan İbrahim Karataş’tan minibüs güzergahlarında 2017 yılında yapılan değişikliklerle ilgili itiraf geldi; “Vebalim varsa ceza alıp hapis yatmaya razıyım”

2014 yılında yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Afyonkarahisar Belediye Meclis Üyesi seçilen ve Trafik Komisyonunda kendisine yer bulan İbrahim Karataş, görevde bulunduğu süre içerisinde hem mecliste hemde yerel basında minibüsçü esnafının sorunlarını gündeme getirmişti. Belediye Meclis Üyeliği sona eren İbrahim Karataş aradan geçen uzun bir zaman sonra itirfata bulundu.

Vebalim varsa razıyım

Sosyal medyadan bir minibüsçü esnafının paylaşımına yorum yazan İbrahim Karataş, “2017’deki değişikliğe kendi ikbal kaygıları için ses çıkarmayıp bir belediye başkanı 31 belediye meclis üyesi içinde bir İbrahim Karataş’a fatura edip iftira atanlar şimdi neredeler. Keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner. Allah yardımcınız olsun. O dönem yürütmenin içinde olan birisi olarak sizlerin kararları eğer şaibeli ise de böyle yapıldıysa 2014’den sonra alınan kararların hepsi şaibelidir. Benimde vebalimde varsa ceza alıp hapis yatmaya razıyım” dedi. Eski Belediye Meclis Üyesi İbrahim Karataş yaptığı bu paylaşımını kısa bir süre sonra kaldırarak yerine başka bir paylaşımda bulundu. Karataş’ın bu açıklamayı hangi sebep ve nedenle yaptığı ise merak konusu oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT’den büyük destek
PTT’den büyük destek
Ankara’dan selam var
Ankara’dan selam var