Önemli bir eser

İstanbul Afyonkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balıbey ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

Önemli bir eser
Önemli bir eser Admin
Bu içerik 1919 kez okundu.

İstanbul Afyonkarahisarlı Sanayi ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balıbey, Dernek Kurucu Başkanı Kamil Ay, Dernek Genel Sekreteri Münevver Aksoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Arpacıoğlu, Musa Bursalı ve Sadık Tortop ile Hasip Can Aksoy, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. İstanbul’da yaşayan Afyonkarahisarlılar olarak, şehirle bağlantılarını hiç kesmediklerini, aynı zamanda İstanbul’da da Afyonkarahisar için çalıştıklarını kaydeden İstanbul AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balıbey, ATSO’nun faaliyetlerini de yakından takip ettiklerini belirtti.

ATSO binasını gezdirdi

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Serteser, İstanbul AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balıbey ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin İstanbul’da Afyonkarahisar’ın sesini duyurduklarını söyledi. Ziyaretin ardından İstanbul AFSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, ATSO hizmet binasının Meclis Salonu, Toplantı Salonu ile birimlerin bulunduğu katı gezdiler. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balıbey, “Sayın Başkanımız Hüsnü Serteser, önemli bir eser ortaya koymuş. Kendisini ve bu binaya emek veren herkesi kutluyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT’den büyük destek
PTT’den büyük destek
Ankara’dan selam var
Ankara’dan selam var