Türkiye demokrasiye geçiyor

Demokrat Parti Genişletilmiş Temsilciler Meclisi Toplantısı yarın saat 11.00’de Ankara Barolar Birliği Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. DP Lideri Uysal, “Türkiye demokrasiye geçiyor, 1 Aralık’ta demokrasi perspektifimizi Türkiye ile paylaşacağız”

Türkiye demokrasiye geçiyor
Türkiye demokrasiye geçiyor Admin
Bu içerik 827 kez okundu.

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal başkanlığında gerçekleştirilecek ve “Türkiye Demokrasiye Geçiyor” sloganı ile tanıtılan toplantıda Uysal, bir deklarasyon yayınlayacak. Uysal, bu deklarasyon ile ilgili “Türkiye’nin iki kutupluluğa sıkıştığı siyasi alanda iktidarın milletle kavga ettiği, ana muhalefetin kendi içine döndüğü bir kriz yaşıyor Türkiye. Kutuplara kaymış siyaset sahnesinde milletin gerçek gündemi ve sorunları konuşulamaz hale gelmiştir.”

Bir çıkış arıyoruz

Demokrat Parti Genel Başkanı ve İlimiz Milletvekili Gültekin Uysal, “Bizler de bu noktada Türkiye’nin bütün renklerinin zenginliğimiz olduğunun farkında olarak milletimizi yeniden ortak değerleriyle bir araya getirecek bir çıkış arıyoruz. Biz, Demokrat Parti olarak Türkiye’nin milli birliğinin, beraberliğinin, ortak yaşam hayalinin merkezinin demokrasi ve adalet olduğu kanaatindeyiz. 1 Aralık’ta demokrasi perspektifimizi, gelecekteki Türkiye hayalimizi kamuoyu ile paylaşacağız” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kediyi itfaiye kurtardı
Kediyi itfaiye kurtardı
Suçüstü yakalandılar
Suçüstü yakalandılar