Özdilek’te dev indirim

14 alışveriş merkezi, 7 hipermarket, 4 departman mağaza, 95 ev tekstili mağazası ve çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com ile hizmet veren Türkiye’nin en büyük ev tekstili ve perakende markalarından biri olan Özdilek’te, 28 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında “Kazançlı Hafta Sonu” kampanyası gerçekleşiyor.

Özdilek’te dev indirim
Özdilek’te dev indirim Admin
Bu içerik 2010 kez okundu.

“Kazançlı Hafta Sonu” kampanyası kapsamında yüzlerce üründe indirim fırsatı tüm Özdileklerde ve Özdilekteyim.com’daziyaretçilerini bekliyor. Giyim ürünlerinde yüzde 50’ye varan, ayakkabı ve botlarda yüzde 25, kişisel bakım ürünlerinde yüzde 60’a varan kampanyalar ve seçili tekstil ürünlerinde 4 al 3 ödegibi farklı indirim ve kampanya seçenekleri sunuluyor.

Kazançlı hafta sonu

Kazançlı Hafta Sonu’na özel, Özdilek Ev Tekstili’nin; havlu, bornoz, battaniye, yorgan ve yastık gibi ürün gruplarında ve Özdilek hipermarketlerinde de yüzlerce ürün kategorisinde misafirleri uygun fiyatlı ürünler bekliyor. 100 TL ve üzeri mağaza alışverişlerindeTürkiye’nin her yerine ücretsiz kargoimkanı sunan çevrim içi mağaza Özdilekteyim.com’da da “Kazançlı Hafta Sonu” kampanyası 25 Kasım ve 1 Aralık tarihleri arasında devam ediyor. Kullanıcılar,alışverişlerini güvenle yaparken ihtiyaçları olan her bir ürüne kolay ulaşma ve fırsatlarla dolu bir alışveriş gerçekleştirme ayrıcalığı yaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT’den büyük destek
PTT’den büyük destek
Ankara’dan selam var
Ankara’dan selam var