Geliri Mehmetçiğe

İlimizin nezih mekanları arasında yer alan Matrax’ta hafta sonunda ünlü ses sanatçısı İnci Mercan sahne aldı. İşletme Sahibi Hüseyin Ballik gecede elde edilen geliri Mehmetçik Geliştirme Vakfı’na bağışladı

Geliri Mehmetçiğe
Geliri Mehmetçiğe Admin
Bu içerik 787 kez okundu.

Sosyal sorumluluk projelerine sağladığı destek ile harkesim tarafından takdirle karşılanan Matrax İşletmesinin sahibi yine örnek olacak bir çalışmaya imza attı. Şehrin nezih mekanları arasında yer alan ve son dönemlerde birbirinden ünlü sanatçıların sahne aldığı Matrax’ta Cumartesi gecesi İnci Mercan sevenleriyle buluştu. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahnede kalan Mercan unutulmaz bir gece yaşattı.

Askerimizin yanındayız

Girişlerin ücretsiz olduğu gecede elde edilen tüm gelir ise Mehmetçik Geliştirme Vakfı’na bağışlandı. İşletme Sahibi Hüseyin Ballik, “Barış Pınarı Harekatına sonuna kadar destek veriyoruz ve her daim Askerimizin yanında olduğumuzu belirtiyoruz. Mehmetçiğimiz sınır ötesinde yoğun bir temizlik yapıyor. Bizde bu gecenin tüm hasılatını Mehmetçik Geliştirme Vakfı’na bağışlamak kararı aldı. Biz her zaman Askerimizin, ordumuzun yanındayız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyiki varsınız
İyiki varsınız
Birlikte başaracağız
Birlikte başaracağız