İzmir’den mutlu dönüyorlar

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin 2020 yılında İscehisar Belediyesi olarak İzmir Fuarı’nda yeniden stand açacaklarını söyledi

İzmir’den mutlu dönüyorlar
İzmir’den mutlu dönüyorlar Admin
Bu içerik 679 kez okundu.

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin beraberinde İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak ve İscehisar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sav ile birlikte İzmir’de İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu ev sahipliğinde, Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği Başkanı İbrahim Alimoğlu ve Ege İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya’nın katılımları ile düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “Vaatlerimizden bir tanesi de yeniden MERFES düzenlemekti. Geçtiğimiz günlerde Ege Maden İhracatçıları Birliği tarafından organize edilen "İhracatın Yıldızları Ödül Töreninde " 2020 İzmir fuarında İscehisar Belediyesi olarak yeniden stand açmak üzere ön görüşmeler gerçekleştirmiştik. Düzenlenen toplantı arzu ettiğimiz şekilde sonuçlandı. İlçemizde faaliyet gösteren mermerci Küçük esnaflarımızı düşünerek yaptığımız çalışma ve girişimler sonucu İscehisar Belediyesi olarak 2020’de İzmir Fuarında yeniden stand açacağız”

Girişimler sonuç verdi

Başkan Şahin, “Yaptığımız çalışma ve girişimler sonucu İscehisar Belediyesi adına ücretsiz standımızın tahsis edilmesinde emekleri geçen Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Ege İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uysal ve yönetim kurulu üyelerine, Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği Başkanı İbrahim Alimoğlu’na, İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu ve yönetim kuruluna, İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak’a, İscehisar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sav ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Değişim bizimle başladı bizimle devam edecek. İscehisar herşeyin en güzeline layık" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kediyi itfaiye kurtardı
Kediyi itfaiye kurtardı
Suçüstü yakalandılar
Suçüstü yakalandılar