Sportif Menajerliğe Cevat Macit getirildi

Afjet Afyonspor’un Bölgesel Amatör Lig 7.Grup’ta şampiyon olduğu 2015-2016 sezonunda mor beyazlı kulübün Sportif Direktörlük görevini yürüten ve yine 3. Lig’de şampiyon olduğu 2016-2017 sezonunun ilk yarısında görevinden istifa eden Cevat Macit, Afyonspor’da yeniden Sportif Menajerlik görevine getirildi.

Sportif Menajerliğe Cevat Macit getirildi
Sportif Menajerliğe Cevat Macit getirildi Admin
Bu içerik 1183 kez okundu.

Afjet Afyonspor Kulübü’nden yapılan yazılı açıklamada mor beyazlı takımın Bölgesel Amatör Lig’den Spor Toto 1.Lig’e yükselene kadar geçirdiği 5 yıl içerisinde 4 şampiyonluk kazandığı ve bu başarıya imza atan kadronun temelini oluşturan Cevat Macit ile Sportif Menajer olarak yeniden anlaşma sağlandığı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi;

“Geçen yıl büyük talihsizlik ve şanssızlık yaşayıp 2.Lige düşen Afjet Afyonspor’umuzun tekrar  Spor Toto 1.Lige daha sonra  Süper Ligi hedeflemesi için yönetimsel anlamda önümüzdeki 3 yıl için plan hazırlanmıştır.

Buna göre Afyonumuzun yetiştirdiği en kıymetli futbol değerlerinden olan Ali Günçar hocamızın takımımıza futbol direktörü olarak, gerek yönetimsel anlamda gerek resmi veya gayri resmi (Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı) gibi kurumlarda temsil edilmesinde ve alt yapımızın daha da güçlendirilerek genç oyuncularımızın takıma kazandırılmasında çalışmalarına devam ederken, profesyonel takımımızın hedefleri doğrultusunda yetenekli oyuncuların bulunması ve takımımıza uygun maliyetlerle kazandırılması, rakiplerimizin iç saha ve dış saha maçlarını izlenerek analiz edilmesi ve yorumlanmasında çalışmalarına devam etmesi için, BAL liginden Spor Toto 1.Lige kadar yükselen 5 senede 4 şampiyonluk yaşayan kadronun temelini oluşturan Cevat Macit hocamızla da Sportif Menajer olarak yararlanmasına karar verilmiştir. Bu bağlamda takımımızın en iyi yerlere gelmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı