Yalçın başarıyı kutladı

Kaynakçılık Beceri Yarışmasında Dereceye Giren Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Yasin Yusuf Hasan Karakuzu İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ı beraberinde okul müdürü ile birlikte makamında ziyaret etti

Yalçın başarıyı kutladı
Yalçın başarıyı kutladı Admin
Bu içerik 2727 kez okundu.

Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Metal Teknolojisi Alanı Kaynakçılık Dalı Öğrencisi Yasin Yusuf Hasan Karakuzu, Okul Müdürü Osman Tezgiden ve Metal Teknolojisi Alan Dal Şefi İsmail Gülser İl Milli Eğitim Müdürü  Metin  Yalçın 'ı makamında ziyaret ederek başarılarının verdiği mutluluğu paylaştılar.

42 İL 52 OKUL YARIŞTI

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile İstanbul Gedik Üniversitesi işbirliği kapsamında bu yıl 5. si düzenlenen Halil 'Gedik Kaynakçılık Beceri Yarışması'na bu yıl ilk kez katılan Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencisi 42 il, 52 okul arasında 5 cilik ödülü aldı. Okul müdürü Osman Tezgiden kendilerini kabül eden Milli Eğitim Müdürü Metin Yaylçın’a teşekkür etti.

TEBRİK ETTİ

 İl Milli Eğitim Müdürü Metin  Yalçın; "Öğrencimiz, 11/12 Haziran tarihlerinde Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüz ile İstanbul Gedik Üniversitesi işbirliği kapsamında İstanbul'da  düzenlenen Kaynak Beceri Yarışmasında dereceye girerek bizleri ve ilimizi onurlandırmıştır. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Öğrencimize destek veren başta okul müdürümüze ve öğretmenimize teşekkür ediyorum " dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin  Yalçın'ın dereceye giren öğrenci  Yasin Yusuf Hasan Karakuzu’ya  ve onu yetiştiren okul müdürü ve alan şefi İsmail Gülser’e  hediye takdim etti.

ODAK HABER/RABİA GÜZBEY

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor