Komutanlardan anlamlı ziyaret

İl Jandarma Komutanlığında görevli komutanlardan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğine anlamlı ziyaret.

Komutanlardan anlamlı ziyaret
Komutanlardan anlamlı ziyaret Admin
Bu içerik 390 kez okundu.

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Jandarma Karakol Komutanı J.Kd.Bçvş.Erkan Aksoy ve Uzm.J.IIV.Kad.Çvş.Ali Rıza Büyükafşar ziyaretlerinde Dernek binasını gezerek, Şehitlerin ve Gazilerin fotoğraflarının asılı olduğu bölümleri incelediler. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı tarafından konuk edilen Komutanlar, başarılı faaliyetlerinden dolayı Kumartaşlı ve yönetimini tebrik ettiler.

Sınırsız destek

Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette Başkan Kumartaşlı, başta İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hamza Çömez olmak üzere kendilerine, Şehit Ailelerine ve Gazilere sınırsız destek veren İl Jandarma Komutanlığında görevli Komutanlara teşekkür etti. Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette, Komutanlar, bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin kutsal emanetleri olan ailelerine ve kahraman gazilere her zaman sahip çıkmaya devam edeceklerini belirtirlerken, kendilerini gerek Şehit aileleri ve gerekse Gazilerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgilendiren Kumartaşlı ve yönetimine teşekkür ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaybubet evlerine baskın
Gaybubet evlerine baskın
Bu kadarda olmaz
Bu kadarda olmaz