Marka şehir olacağız

AK Parti Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile İl Başkanı Hüseyin Sezen, Emirdağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Serkan Koyuncu, “Çok çalışacağız ve Emirdağ’ı marka şehir yapacağız”

Marka şehir olacağız
Marka şehir olacağız Admin
Bu içerik 553 kez okundu.

AK Parti Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, İl Başkanı Hüseyin Sezen ve parti yöneticileri Emirdağ Belediye  Başkanı Serkan Koyuncu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bakanlık yaptığı 11 yıl boyuncu Afyon’a büyük yatırımlar getirilmesini sağlayan eski bakan Veysel Eroğlu, Emirdağ Belediyesine her türlü desteği vereceklerini belirterek, “Başkanımız Serkan Koyuncu’nun projelerine destek olmak için buradayız. Başkanımız ne söz verdiyse arkasında ve destekçisiyiz” dedi.

Bize güç verdiniz

AK Parti Milletvekilleri Eroğlu, Özkaya, Yurdunuseven,  İl Başkanı Sezen ve parti yöneticilerini Emirdağ’da ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ’ı marka şehir yapacaklarını söyledi. Başkan Koyuncu, “Gelmenizle bize güç verdiniz 5 yıl sonra Emirdağ Belediyesini Gönül belediyeciliği ile tanıştırmak size, bize ve Emirdağ’ımıza nasip oldu. Bu yolda hakikaten zorlandık, uzun bir seçim süre idi. Sayın Bakanımız, milletvekillerimiz ve teşkilatımın desteği bugün burada Emirdağ’a hizmet etmenin onurunu, gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz sizlerin de desteğiyle Emirdağ’ımızı marka şehir yapmaktır 5 yıl sonra da Emirdağ’ımızda AK Parti belediyeciliği dışında bir şey konuşulmayacak”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yer tespiti yapıldı
Yer tespiti yapıldı
Serteser’e yeni Basın Kartı
Serteser’e yeni Basın Kartı