Ne kadar ödeme yapıldı

12-21 Nisan tarihleri arasında As Fuarcılık tarafından ilimiz Fuar Alanı’nda gerçekleşecek olan Afyon 2. Kitap Fuarı ile ilgili yaptığımız haber sonrası gazetemize tebrik telefonları yağdı. Halk bu fuarın ihalesinin yapılıp yapılmadığını organizasyonu gerçekleştirecek firmaya ne kadar ödeme yapıldığını merak ediyor

Ne kadar ödeme yapıldı
Ne kadar ödeme yapıldı Admin
Bu içerik 1670 kez okundu.

2. Afyon Kitap Fuarı yarın Fuar Alanında kapılarını açıyor. Dün manşetten “Köyde mi yaşıyoruz” başlıklı haberimiz sonrası çok sayıda vatandaşımız gazetemizi arayarak teşekkürlerini ilettiler. Duyarlı haberciliğimiz nedeniyle tebrik eden vatandaşlar bazı sorularda yöneltti. Bu fuarı devletin kendi imkanları ile yapabileceğini belirten vatandaşlar bu fuarın ihalesinin yapılıp yapılmadığını ve bu fuarı organize eden firmaya ne kadar bir ödeme yapıldığını merak ediyor. Fuara Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İl Kültür Turizm Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile KOSGEB destek sağlıyor.

Öğrenci taşınacak

Öte yandan AS Fuarcılık Genel Koordinatörü Mehmet Abdioğulları’nın önceki gün İhlas Haber Ajansı’na verdiği bir demeç dikkat çekti. Fuara yaklaşık 150 bin kişinin katılmasını beklediklerini dile getiren Abdioğululları, bunun 80 bininin öğrencilerden olacağını çoğunun ise ilçelerden taşıma usulü ile getirileceğini söyledi. ODAK’ta dün yer alan haberde çok sayıda öğrenci velisi bu fuara can güvencesi olmadığı gerekçesiyle çocuklarını göndermeyeceklerini belirtmişlerdi. İl merkezi ve ilçelerden fuara gidecek olan öğrencilerin taşınması sırasında öğrencilere sigorta yapılıp yapılmayacağı da merak konusu oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı