Advert
Advert

Komutanı ziyaret ettiler

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki Şehit Aileleri, Afyonkarahisar Asker Alma Bölge Başkanı Per.Kd.Alb. Ahmet Karadayı’ya nezaket ziyaretinde bulundular

Komutanı ziyaret ettiler
Komutanı ziyaret ettiler Admin
Bu içerik 256 kez okundu.

İlk olarak Afyonkarahisar Asker Alma Bölge Başkanı Per.Kd.Alb. Ahmet Karadayı’ya görevinde başarılar dileyerek, dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler. Ziyaretten onur ve mutluluk duyduğunu belirten Albay Karadayı, Kahraman Şehitlerimizin kutsal emanetleri olan Şehit Ailelerinin ve Gazilerimizin gece gündüz demeden hizmetlerinde olduklarının bilinmesini istedi. Ziyarette Başkan Kumartaşlı’da, Şehit Ailelerine ve Gazileri verdiği önem ve destekten dolayı Albay Karadayı’ya teşekkür etti.

Takvim hediye etti

Bu vatan için canlarını feda eden aziz Şehitlerimizin emanetleri olan Şehit Ailelerinin ve Gazilerin kendisi için büyük önem taşıdığını söyleyen Afyonkarahisar Asker Alma Bölge Başkanı Per.Kd.Alb. Ahmet Karadayı, dualarını almaktan her daim onur ve mutluluk duyduğu Şehit Anne ve babalarının her zaman emirlerinde olduğunu söyledi. Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette Afyonkarahisar Asker Alma Bölge Başkanı Per.Kd.Alb. Ahmet Karadayı’ya Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı tarafından 2019 yılı Şehitler takvimi hediye edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Para sahibine ulaştırıldı
Para sahibine ulaştırıldı
3 dil bilen muhtar adayı
3 dil bilen muhtar adayı