Ülkeler arası dostluklar arttı

Gerçekliğin Doğru Algılanması” Projenin ortağı olan ülkelerin okul yöneticileri İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ı ziyaret ettiler.

Ülkeler arası dostluklar arttı
Ülkeler arası dostluklar arttı Admin
Bu içerik 432 kez okundu.

Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin koordinatörlüğünü yürüttüğü “Gerçekliğin Doğru Algılanması” projesi kapsamında İlimizde bulunan, İtalya dan 4 öğretmen 12 öğrenci, İspanya dan 2 öğretmen 7 öğrenci, Portekiz den 2 öğretmen 6 öğrenci, Yunanistan dan 2 öğretmen 6 öğrenci İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın’ı  makamında ziyaret etti.

MİSAFİR ETTİK

Ziyarette Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdullah Cemal Tola, proje hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ı bilgilendirdi. Tola konuşmasında ; “ Koordinatörlüğünü yürüttüğümüz “Gerçekliğin Doğru Algılanması” projesinde, İtalya, İspanya, Portekiz ve Yunanistan ile ortaklık yapmaktayız. Yurt dışından gelen öğrenciler, okulumuz öğrencileri tarafından bir hafta boyunca evlerinde misafir edilmektedir. Projemizin amacı, gençlerin bilgiyi sorgulamadan kabullenmelerini engellemek ve sosyal medyadan karşılaştıkları her bilgiye inanmamaları gerekir”

DOSTLUKLAR ARTSIN

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’da yaptığı konuşmada “Gerçekliğin Doğru Algılanması” projesiyle  5 farklı ülkeden, hareketliliğe katılan tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin, güzel faaliyetler, sıkı dostluklar, unutulmayacak arkadaşlıklar kurmalarını temenni ediyorum. Türkiye’nin güzel şehri Afyonkarahisar’a hoşgeldiniz. Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizi, ülkemizin, ilimizin ve kültürümüzün tanıtımına fayda sağlayan projeleri için kutluyorum” dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlk yardım eğitimi aldılar
İlk yardım eğitimi aldılar
MUHAMMET İYİLEŞECEK
MUHAMMET İYİLEŞECEK