Borç yapılandırmasında yeni fırsat

Defterdar. V. Murat Toy daha önce vergi borcu yapılandırma hakkından faydalanmış olup yapılandırma taksitlerini yatıramamış olanlar için yeni sağlanan kolaylıklar hakkında bir basın toplantısı yaptı.

Borç yapılandırmasında yeni fırsat
Borç yapılandırmasında yeni fırsat Admin
Bu içerik 1289 kez okundu.

Afyonkarahisar Defterdarlık toplantı salonunda yapılan basın toplantısına Defterdar. V. Murat Toy’un yanı sıra Kocatepe  VD. Müdürü Tuncay İlhan, Tınaztepe VD. Müdürü Eyüp Çifçi, Gelir Müdür V. Ali Keskin, ATSO Yönetim kurulu üyesi Hayrettin Güzbey ile ESOB Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Uzun katıldı.

Vatandaşlarımız için önemli bir fırsat

Yeni düzenleme hakkında açıklamalarda bulunan Defterdar Toy; “Ayrıca matrah ve/veya vergi artırımında bulunduğu hâlde tahakkuk eden vergileri süresinde ödemeyerek yasanın sunmuş olduğu imkânlardan yararlanma hakkını kaybetmiş olanlar, ihlale neden olan tutarları 28.2.2019 tarihine kadar,  geç ödeme zammı ile birlikte ödemeleri, ödeme süresi gelmemiş taksitleri ise Kanunda öngörülen şekilde tamamen ödemeleri hâlinde matrah artırımı hükümlerinden yararlanabileceklerdir.” ODAK HABER/AHMET SARLIK

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyiki varsınız
İyiki varsınız
Birlikte başaracağız
Birlikte başaracağız