Advert
Advert

Özdilek gönül aldı

Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla özel bir program düzenledi. Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kurumu öğrencilerinin el emeği çalışmalarının ve dans gösterilerinin sergilendiği program yoğun ilgi gördü.

Özdilek gönül aldı
Özdilek gönül aldı Admin
Bu içerik 354 kez okundu.

Özdilek Afyonkarahisar AVM, sosyal sorumluluk projeleri ve kültürel etkinliklerine devam ediyor. Özdilek,3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kurumu öğrencilerinin el emeği eserlerinin sergilenmesine ve hazırladıkları dans gösterilerine ev sahipliği yaptı. Engelli çocukların okudukları şiirler ve sergiledikleri dans gösterileri büyük beğeni topladı.

Devamı gelecek

Kurum yöneticileri, öğretmenler ve öğrenci velilerinin de katıldığı program, Özdilek misafirlerinden yoğun ilgi gördü. Özel eğitim alan çocuklar, Özdilek’te unutulmaz bir gün geçirdi. Kurum yöneticileri, engelli çocukların hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla çıktıkları bu yolda kendilerine destek olan Özdilek AVM’ye teşekkür etti. Sosyal ve kültürel etkinliklerle engelli bireylerin topluma kazandırılabileceğinin farkında olan Özdilek AVM Yönetimi, bu tür organizasyonların devam edeceğini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunuslar yüz güldürdü
Yunuslar yüz güldürdü
Yarışmaya katılacaklar
Yarışmaya katılacaklar