Advert
Advert

U14 ve U19 Ligi’nde fikstür çekiliyor

Afyonkarahisar’da her yıl büyük çekişme ve heyecana sahne olan U14 ve U19 Amatör Liglerinde fikstür çekimi 6 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek.

U14 ve U19 Ligi’nde fikstür çekiliyor
U14 ve U19 Ligi’nde fikstür çekiliyor Admin
Bu içerik 748 kez okundu.

Afyonkarahisar’da her yıl büyük çekişme ve heyecana sahne olan U14 ve U19 Amatör Ligleri kısa süre içerisinde başlayacak.  Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan yapılan açıklamada her iki ligde fikstür çekimi ve istişare toplantısının ardından belirlenecek tarihler arasında başlayacağı belirtildi.

SON GÜN 6 ARALIK PERŞEMBE

 U14 Ligi’nde 1998 ve daha sonra doğumlu futbolcular oynayabilecek. Tamamlanması öngörülen U19 Ligi’nde ise 1999 ve daha sonra doğumlu futbolcular mücadele edecek. AASKF ayrıca U16 ligine katılacak kulüplerin 6 Aralık Perşembe saat 14.00’e kadar, U19 Ligi  takımlarının ise en geç aynı tarih içerisinde 14.30’a kadar e-Referans (Lige Katılım) ve lisans işlemlerini yaptırmaları gerektiğini bildirdi. U14 ve U16 Ligleri’ndefikstür çekimi Perşembe saat 14.00’te AASKF binasında yapılacak.

Gerçekleştirilecek olan fikstür çekimi öncesinde açıklamada bulunan Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yetkilileri,  alınan kararlar neticesinde belirlenen tarihin dışında başvuru yapan kulüplerin başvurularının kabul edilmeyeceğini ve söz konusu iki ligde yer alacak olan takımlara şimdiden başarılar dilediklerini kaydettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son gün 28 Şubat
Son gün 28 Şubat
EHTTA’ya üye olduk
EHTTA’ya üye olduk