Advert
Advert

İnşaat devam ediyor

İscehisar ilçesine yapılmakta olan iki kapalı spor salonunun inşaatları Kaymakam Ahmet Nuri Demir tarafından denetlendi.

İnşaat devam ediyor
İnşaat devam ediyor Admin
Bu içerik 694 kez okundu.

İscehisar Kaymakamı Ahmet Nuri Demir Medrese Mahallesinde İscehisar Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan Kocatepe Parkı Kapalı Spor Salonunun inşasında incelemelerde bulundu.  İnşaatı Yapan Firma yetkililerinden bilgi alan Kaymakam Kapalı Spor Salonunun 450 kişi kapasiteli ve 2500 m2 alanda inşa edildiğini  ve 300 gün içerisinde bitirileceğini bildirdi.

OKUL SALONA KAVUŞACAK

Daha sonra Battal Aygün Anadolu Lisesinde yapı devam eden Kapalı Spor Salonunda incelmelerde bulunan Kaymakam Nuri Demir inşaatının büyük ölçüde tamamlandığını belirterek  “Öğrencilerin spor aktivitelerini rahatça yapabilecekleri tesis, farklı spor dallarında da antrenman yapma imkanı verecek. Isıtma ve soğutma sistemleri bulunacak spor salonu, öğrencilerin yaz-kış spor yapmalarını sağlayacak. Bin 20 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan spor salonu toplam bin 600 metrekare kapalı alana sahip olacak. Salonda basketbol sahası ve voleybol sahası yer alacak." dedi.

ODAK HABER MERKEZİ

 

       

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son gün 28 Şubat
Son gün 28 Şubat
EHTTA’ya üye olduk
EHTTA’ya üye olduk