ZEKA Afyon’da toplandı

Zafer Kalkınma Ajansının 2018 yılı Kasım Ayı Yönetim Kurulu toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın katılımıyla ilimiz ev sahipliğinde yapıldı.

ZEKA Afyon’da toplandı
ZEKA Afyon’da toplandı Admin
Bu içerik 344 kez okundu.

Akrones Termal Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Manisa Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Deniz, Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman ile yönetim kurulu üyeleri ve ZEKA Genel Sekreteri Veli Oğuz katıldı.

Valilerimizehayırlı olsun

Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan Manisa Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Deniz; “Zafer Kalkınma Ajansının 2018 yılı 11. Yönetim Kurulu Toplantısı için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Gündem maddelerimize geçmeden önce benim gibi yeni görev yerlerinde ülkemize hizmet etmeye devam edecek olan Valilerimize hayırlı olsun diyorum. Bugünkü toplantımız iki oturumda gerçekleştirilecek olup ilk oturumda görüşeceğimiz gündem maddeleri: 2018 Yılı Fizibilite Desteği Başvuruları, Program İlerleme Raporları, Program Kapanış Raporları, İki Toplantı Arası Ajans Faaliyetleri, 2018 Yılı Eylül ve Ekim Ayları Gelir-Gider Cetveli”

Çözüm önerileri görüşüldü

Vali Tutulmaz, “İkinci oturumda ise Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın koordinasyonunda “Milli Teknoloji, Güçlü Sanayi Hamlesi Yolunda Sanayimizin Geleceği: Sorunlar ve Çözüm Önerileri” gündem maddesiyle geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştireceğiz. Bu toplantıyla ilgili genel bir değerlendirme yapacağız. Ben toplantımızın hem illerimiz açısından, hem bölgemiz açısından hem de ülkemiz açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum ” dedi. Konuşmaların ardından basına kapalı devam eden toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.

Zafer kalkınma ajansı afyon afyon haberler afyonkarahisar haberler akrones termal otel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Tutulmaz tebrik etti
Vali Tutulmaz tebrik etti
Koçak şoförleri dinledi
Koçak şoförleri dinledi