Advert
Advert

AK Parti’de Zeybek havası

31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde AK Parti’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı için sürpriz bir isim ortaya çıktı. Eski İl Başkanı Mehmet Zeybek Ankara’ya çağrıldı

AK Parti’de Zeybek havası
AK Parti’de Zeybek havası Admin
Bu içerik 1738 kez okundu.

Geçtiğimiz hafta sonu Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 40 şehrin Belediye Başkan adaylarından sonra geriye kalan şehirlerin adayları ise bugün açıklanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün partisinin grup toplantısında Afyonkarahisar Belediye Başkan adayını da açıklayacak. AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı için mevcut Başkan Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ile Hüseyin tutumlu aday adayı olmuştu.

Ankara’ya çağırıldı

31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimler için Afyonkarahisar Belediye Başkan adaylığına sürpriz bir isim ortaya çıktı. Uzun yıllar AK Parti İl Başkanlığı görevinde bulunan ve her kesim tarafından sevilen bir kişi olan Mehmet Zeybek genel merkez tarafından Ankara’ya çağrıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün partisinin gurup toplantısında ilimiz Milletvekilleriyle birlikte Mehmet Zeybek ismini açıklayacağı öğrenildi. Zeybek isminin ortaya çıkması çoğu kesim tarafından beğeniyle karşılandı.

 

Ak Parti haberler 2019 seçimleri afyon haberler afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunuslar yüz güldürdü
Yunuslar yüz güldürdü
Yarışmaya katılacaklar
Yarışmaya katılacaklar