Advert
Advert

Gelenek bozulmadı

Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı, sivil toplum kuruluşlarının destekleriyle Sandıklı Thermal Park Otel'de yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Gelenek bozulmadı
Gelenek bozulmadı Admin
Bu içerik 639 kez okundu.

Programa İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Çakır, protokol üyeleri, sendika başkanları, üyeleri, okul idarecilerimiz okul personelleri, öğretmenler katıldılar. Gecede konuşan Başkan Mustafa Çöl; "24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz geceye katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Geleneksel hale getirmiş olduğumuz 24 Kasım Öğretmenler günü programlarımıza bir yenisi daha ekleyerek sizlerle bir araya gelmekten sevinç ve mutluluk duyuyoruz"

Pasta kestiler

Açılış konuşmasının akabinde Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından emekli öğretmenlere plaketleri verilerek hatıra fotoğrafı çektirdiler. Plaket töreninden sonra Sandıklı Belediyesi tarafından hazırlanan Öğretmenler Günü ile ilgili kısa film ve pasta töreni gerçekleştirildi. Programa katılan okul müdürlerimiz tarafından kesilen pastanın akabinde 24 Kasım Öğretmenler Günü programı sona erdi.

haberler Sandıklı Belediyesi Afyon Haberler Öğretmenler günü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunuslar yüz güldürdü
Yunuslar yüz güldürdü
Yarışmaya katılacaklar
Yarışmaya katılacaklar