Advert
Advert

20 ÖĞRENCİYE BURS VERECEKLER

Afyon Eğitim Vakfı Kadın Kolları Başkanı Serpil Özer ve AEV Kadın Kolları Üyeleri Vakıf Genel Sekreteri Murat Diker’i ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

20 ÖĞRENCİYE BURS VERECEKLER
20 ÖĞRENCİYE BURS VERECEKLER Admin
Bu içerik 1138 kez okundu.

Afyon Eğitim Vakfı (AEV) Kadın Kolları Başkanı Serpil Özer ile AEV Kadın Kolları Üyeleri Asuman Uysal, Yıldız Kalımboğlu, Enise Diler, Tülay Oruç ve NaimeMumyakmaz, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker’i ziyaret etti.

EĞİTİM MEŞALESİ HİÇ SÖNMEYECEK

Ziyarette konuşan AEV Kadın Kolları Başkanı Serpil Özer, “Vakfımız için çalışmalarımız her yıl olduğu gibi bu yıl da sürecek. Kadın Kolları olarak bu yıl, 20 öğrencimize burs vereceğiz. İnanıyoruz ki eğitim meşalesi hiç sönmeyecek” dedi. AEV Kadın Kolları Başkanı Serpil Özer ve üyelere teşekkür eden AEV Genel Sekreteri Murat Diker ise “Ülkemiz nasıl kadınların ekonomiye katkısı ile büyüyor ve gelişiyorsa Vakfımız da kadınların emekleri ile her kapıya ulaşıyor. Kadın Kollarımız’a yaptıkları çalışmalar dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Burs verdiğimiz her genç, ülkemizin muasır medeniyet seviyesini geçmesi için azami gayret gösterecektir” ifadelerini kullandı.

öğrenci eğitim afyon eğitim vakfı afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunuslar yüz güldürdü
Yunuslar yüz güldürdü
Yarışmaya katılacaklar
Yarışmaya katılacaklar