Kaplıcalara yoğun ilgi

Yapılan yatırımlar ile çehresi baştan sona değişen Hüdai Kaplıcalarında, değişiklikler meyvelerini vermeye başladı.

Kaplıcalara yoğun ilgi
Kaplıcalara yoğun ilgi Admin
Bu içerik 411 kez okundu.

Yaklaşık 8 aydır yüzde 100 kapasite ile çalışan Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında şifa bulmak için gelen müşteriler Başkan Mustafa Çöl'ün talimatları doğrultusunda ilçe turu yaptırılıyor.

Bir yandan Sandıklı İlçesinin tanıtımı yapılırken, bir yandan da misafirler ilçe esnafından alışverişlerini yaparak ekonomiye katkı sağlıyorlar. Yapılan tur gezileri sırasında Başkan Mustafa Çöl ile de görüşen gruplar duydukları memnuniyeti ilk ağızdan ileterek Hüdai Kaplıcalarında yapılan hizmetler için kendilerine teşekkürlerini bildiriyorlar.

Başkan teşekkür etti

Konu ile ilgili olarak konuşan Başkan Mustafa Çöl; "Sandıklı Hüdai Kaplıcaları artık bir marka değeri olmuştur. Gerek yurt içi gerekse yurtdışından kaplıcalarımıza gelen vatandaşlarımız sosyal medya hesaplarından yaptıkları olumlu geri dönüşler bizlere gidilen yolun ne kadar doğru olduğunun ispatıdır. Şehr-i Şifa ilçemiz Sandıklı'yı tercih ederek memleketlerine sağlık ve sıhhatli olarak gönderdiğimiz bütün hemşerilerimize göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederim." ifadelerine yer verdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziyaretler sürüyor
Ziyaretler sürüyor
Engellileri unutmadılar
Engellileri unutmadılar