Advert
Advert

Başvurular 1 Aralık’ta başlıyor

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya aday adaylığı başvurularının 1 Aralık’ta başlayacağını ve 15 Aralık’ta sona ereceğini söyledi

Başvurular 1 Aralık’ta başlıyor
Başvurular 1 Aralık’ta başlıyor Admin
Bu içerik 703 kez okundu.

İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya haftalık basın toplantısında seçim takvimini açıkladı. İnkaya, “İyi Parti tüm Türkiye'de 1 Aralık-15 Aralık tarihleri arasında mahalli seçimlerde aday adayı olacakların başvurularını kabul edecektir. Bu haber il başkanlıklarına sözlü olarak duyurulmuştur. Ayrıca önümüzdeki günlerde İyi Parti Afyonkarahisar merkez ilçede ilk aday adayımızı açıklayacağız” dedi.

İktidarı eleştirdi

İktidarı eleştiren İnkaya, “Daha önceki seçimlerde de olduğu gibi gene iktidar devlet imkanlarını kullanarak propagandalarına başlamıştır. Havadan sudan, açılışlarla aslında propaganda yapmaktadırlar. İktidar partisi veya iktidarın belediyesi yapması gereken işleri seçim takviminin başlamasına denk getirerek muhalefet partilerinden önce yasal olmayan propagandalar yapmaktadırlar. Bu propagandalar muhalefet partilerine ya tanınmamak da ya da imkânsızlıklar nedeniyle muhalefetteki partiler propaganda yapamamaktadır” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çaldılar uyuşturucu için sattılar
Çaldılar uyuşturucu için sattılar
Zafere inanmış kişileriz
Zafere inanmış kişileriz