Advert
Advert

Kompleks kiralandı

Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından Ahmet Necdet Sezer Kampusu karşısına yaptırılan AKÜ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Açık Spor Tesisleri 3 yıl süreyle kiralandı. Konya’lı olan Ahmet Çilek yıllık 240 bin TL’ye havuzları kiraladı

Kompleks kiralandı
Kompleks kiralandı Admin
Bu içerik 1691 kez okundu.

Olgun İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., tarafından 2017 yılının başında yapımına başlanılan ve toplam 15 bin metrekarelik alanı kapsayan AKÜ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Açık Spor Tesisleri yapılan ihale ile üç yıllığına kiralandı. Afyon Kocatepe Üniversitesi  Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan ihaleyi Konya’lı olan ve memleketinde havuz işletmeciliği yapan Ahmet Çilek isimli vatandaş aldı. Toplam 4 bin 815 metrekarelik alanı kapsayan kompleksin muhammen bedeli 130 bin TL olarak belirlenmişti.

Yok yok

Soyunma-giyinme odaları, sauna, buhar banyoları, antrenör, doktor odaları, cafeterya, çocuk oyun alanları, mescit, 320 kişilik tribün, atlama platformları bulunan AKÜ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun hemen yanında ise idari binalar bulunuyor. Son derece modern inşa edilen tesislerde ulusal müsabakalarda gerçekleştirilebilecek. AKÜ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Açık Spor Tesisleri’nde kullanılan tüm ahşap ürünler ise Olgun Mobilya ve Dekorasyon Firması tarafından üretildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunuslar yüz güldürdü
Yunuslar yüz güldürdü
Yarışmaya katılacaklar
Yarışmaya katılacaklar