Ziyaretler sürüyor

Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet Demir ve İstişare Heyeti, İYİ Parti İl Başkanlığına atanan Mehmet İnkaya’yı ziyaret ettiler

Ziyaretler sürüyor
Ziyaretler sürüyor Admin
Bu içerik 283 kez okundu.

Ziyaret esnasında İl Başkanlığına atanan Mehmet İnkaya’ya başarı ve muvaffakiyetler dileyen Cansuyu İl Başkanı Mehmet Demir konuşmasında, kendilerine tevdi edilen görevin ehemmiyet ve itina istediğine vurgu yaparak, “Eğitimci olmanız hasebiyle, bu görevi layıkıyla icra edeceğinizden şüphemiz yoktur. Allah, ekibinizle birlikte Milletimiz ve Devletimizin Bekası için atacağınız olumlu her adımda yanınızda olsun” dedi.

Toplum Psikolojisi çok önemli

Cansuyu ekibinin ziyaretlerinden dolayı duygu ve düşüncelerini dile getiren İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Cansuyu İl Temsilcimiz Mehmet Demir ve İstişare Heyetinin bu ziyaretleri, şahsım ve ekibimi memnun etmiştir. Millet olarak istikrarlı bir şekilde kalkınma gayemizin ana unsuru yardımlaşma ve dayanışmadır. Birlik-beraberlik ve Kaynaşmanın temeli paylaşmaktan geçer. Zamanımızın şartları gereği, etrafımızdaki eksiklikleri tam manasıyla bilemeyebiliriz. Emanetlerin ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlayan derneklerimiz ve tabii ki bunun sorumlularının yükümlülüğü çok ağırdır. Bu hususta, kuruluş gayesinden sapmadan vazifesini icra eden gönüllü kardeşlerimize teşekkür ediyor, ziyaretlerinden dolayı CANSUYU ekibine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

afyonkarahisar haberler iyi parti cansuyu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ata binmek için Kırgızistan’a gittik
Ata binmek için Kırgızistan’a gittik
155’e ihbar düşmüş
155’e ihbar düşmüş