Advert
Advert

Alternatif turizm modeli

Uşak Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Sevgi Tatar ve Akdeniz Üniversitesi'nden Murat Şen, Vali Mustafa Tutulmaz'a ziyaret gerçekleştirdiler.

Alternatif turizm modeli
Alternatif turizm modeli Admin
Bu içerik 446 kez okundu.

Ziyaretleri sırasında Dr. Öğr. Üyesi Sevgi Tatar ve Murat Şen, Frigya Vadilerinde ekolojik ve kültürel turizmin geliştirilmesi kapsamındaki çalışmaları hakkında Vali Tutulmaz'a bilgi sundular. Ziyaret sırasında Dr. Öğr. Üyesi Sevgi Tatar ile Murat Şen, köy turizminin kültür turizmiyle birlikte uygulanması bağlamında Ayazini köyünde başlattıkları "Frigya Vadileri ziyaretçilerinin köy evlerinde ağırlanması" programını anlattılar.

 Desteğe hazırız

Bunun dışında 19. Ulusal Turizm Kongresi'nde de sundukları, "Frigya Vadilerinde Ekolojik ve Kültürel Alternatif Turizm Modeli" adlı çalışmayı projelendirme fikrini Vali Tutulmaz’a ileten Tatar ve Şen yakın ilgi ve destekleri için Vali Mustafa Tutulmaz'a teşekkürlerini sundular. Vali Mustafa Tutulmaz, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek, çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade etti ve Valilik olarak Frigya kültürel ve ekolojik turizm alanında yapılan çalışmalara gereken her türlü desteğin sağlanacağını belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunuslar yüz güldürdü
Yunuslar yüz güldürdü
Yarışmaya katılacaklar
Yarışmaya katılacaklar