Sarı’ya Batman’da tam not

Afyonkarahisar’ın profesyonel liglerde görev alan ve son yıllarda performansı ile dikkat çeken C Klasman Hakemlerinden Tayfun Sarı, hafta sonunda Batman Yeni Şehir Stadyumu’nda oynanan Batman Petrolspor AŞ. ile Körfez Spor arasındaki karşılaşmayı başarıyla yönetti.

Sarı’ya Batman’da tam not
Sarı’ya Batman’da tam not Admin
Bu içerik 298 kez okundu.

Merkez Hakem Kurulu tarafından Spor Toto 3. Lig 3. Grupta oynanan Batman Petrolspor AŞ. ile Körfez Spor müsabakasında görevlendirilen Afyonkarahisar Bölgesi C Klasman Hakemi Tayfun Sarı gösterdiği başarılı yönetim ile tam not aldı.

SADECE 1 KEZ SARI KARTINA BAŞVURDU

90 dakikalık süresi ev sahibi ekip Batman Petrolspor AŞ’nin 2-1 üstünlüğü ile sona eren karşılaşmada düdük çalan Tayfun Sarı müsabakada 1 kez kartına başvurdu. Karşılaşmanın 17. Dakikasında rakibine yaptığı müdahale nedeniyle Hasan Ahmet Sarı’ya gösterdiği sarı kart dışında maç boyunca kartına başvurmayan Tayfun Sarı, pozisyonlara yakın olması ve avantaj kuralını iyi uygulamasının yanı sıra oyuncularla iletişimiyle de tam not aldı. Tayfun Sarı’ya bu önemli karşılaşmada Afyonkarahisar Bölgesi C Klasman Yardımcı Hakemlerinden Kurtuluş Aslan yardımcı hakem olarak destek verirken bir diğer Afyonkarahisar Bölgesi Bölgesel Hakemlerinden Engin Atmaca’da 4. Hakem olarak görev yaparak destek verdi.

Afyonkarahisar Tayfun Sarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parke taşını altın diye sattılar
Parke taşını altın diye sattılar
Albay Çömez İscehisar’da
Albay Çömez İscehisar’da